Simon 82 75466Z-69 Gniazdo R-TV-SAT końcowe (RTV-1
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe/zakończeniowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | mechanizm |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, zaciski śrubowe |
| Model | gniazdo końcowe, gniazdo zakończeniowe |
| Nadruk/Piktogram | nie dotyczy |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 46mm |
| Szerokość produktu | 71mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5903669006473 |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Zakres częstotliwości | 5-2400MHz |
| Liczba wyjść | 3 |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 860 MHz | 1dB |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 2150 MHz | 2dB |
Opis
Simon 82 Detail – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego o charakterystycznym unikalnym kształcie podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. Kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 82 Nature – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, stopów metali i szkła. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 82
Symbol: 75466Z-69
Symbol uproszczony: 75466Z69
EAN: 5902787856748
Klasa ETIM: EC000439 Gniazdo antenowe
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe/zakończeniowe
Kolor: -
Wykończenie powierzchni: nie dotyczy
Nadruk/piktogram: nie dotyczy
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


