Simon Akord AA18/26 30.06 koniec produkcji – późni
Dane techniczne
| Seria | Simon Akord |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe R-TV przelotowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | aluminiowy, metalizowany |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, zaciski śrubowe |
| Model | gniazdo przelotowe |
| Nadruk/Piktogram | R-TV |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 36mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787598730 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.1cm |
| Waga jedn. | 0.1232kg |
| EAN13 opak. | 5902787598730 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| STATUS PRODUKTU | KONIEC PRODUKCJI - DOSTEPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH |
| Zakres częstotliwości | 5-862MHz |
| Pokrywa gniazda | kompletna obudowa |
| Liczba wyjść | 2 |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 860 MHz | 18dB |
| Tłumienie przepustowe dla 860 MHz | 0.5dB |
Opis
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda teleinformatyczne, pokrywy do wkładów RJ45 i RJ12.
Seria podtynkowa, monoblokowa – nieramkowa.
Gniazdo antenowe R-TV przelotowe - Gniazdo antenowe przelotowe, radio – telewizyjne, przelotowe, stosowane jako gniazdo jedno z wielu w połączeniu szeregowym.
Aluminiowy, metalizowany
PRODUKT KOMPLETNY, NIE DO ZASTOSOWANIA W SYSTEMIE RAMKOWYM.
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Kod: AA1826
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


