Simon Akord AW6/2BL/12 Łącznik schodowy podwójny b
Dane techniczne
| Seria | Simon Akord |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy podwójny z podświetleniem bryzgoszczelny |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Podświetlenie | wbudowane, orientujące, lampka tląca, kolor: pomarańczowy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | beżowy |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Nadruk/Piktogram | IP44 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 82.5mm |
| Szerokość produktu | 92mm |
| Głębokość produktu | 37.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787807535 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.3cm |
| Waga jedn. | 0.0757kg |
| EAN13 opak. | 5902787807535 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 24.5mm |
Opis
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda teleinformatyczne, pokrywy do wkładów RJ45 i RJ12.
Seria podtynkowa, monoblokowa – nieramkowa.
Łącznik schodowy podwójny z podświetleniem bryzgoszczelny - wyłącznik schodowy podwójny z podświetleniem bryzgoszczelny - wyłącznik łączony w pary z podświetleniem LED (podświetlenie ułatwia odnalezienie wyłącznika w ciemności), przełączenie jednego wyłącznika z pary powoduje zmianę stanu obwodu (otwarty/zamknięty) na stan przeciwny. Stosowany na klatkach schodowych – np. można włączyć światło na parterze, a po wejściu na górę wyłączyć je drugim przyciskiem. Posiada dwa klawisze, umożliwiające sterowanie dwoma niezależnymi strefami. Uszczelniony.
Beżowy, błyszczący, tworzywo sztuczne.
PRODUKT KOMPLETNY, NIE DO ZASTOSOWANIA W SYSTEMIE RAMKOWYM.
IP44 - Ochrona przed obiektami większymi niż 1mm oraz ochrona przed wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków.
Podświetlenie orientujące o kolorze pomarańczowym. Podświetlenie gaśnie w momencie załączenia modułu.
Kod: AW62BL12
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


