wkłady komp. i tel. LRJ456A Wkład gniazda komputer
Dane techniczne
| Seria | Akcesoria do wielu serii |
| Nazwa produktu/Rodzaj | wkład gniazda komputerowego RJ45 kat.6A, nieekranowany (UTP) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | akcesoria |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zacisk przebijający izolację |
| Model | Inne |
| Sposób mocowania | zatrzask Keystone |
| Wysokość produktu | 23mm |
| Szerokość produktu | 16.5mm |
| Głębokość produktu | 37.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787828523 |
| Typ opak. jedn. | woreczek zgrzewany |
| Wys. opak. jedn. | 18.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 10.3cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.5cm |
| Waga jedn. | 0.0358kg |
| EAN13 opak. | 5902787828523 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 37.1mm |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Ekranowany RJ | nie |
| Producent wtyku RJ | Leviton |
Opis
Wkład gniazda komputerowego RJ45 kat.6a, nieekranowany (UTP).
Czarny
Akcesoria
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Kod: LRJ456A
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


