img +48 884 755 555
Dostawa i płatność

SZANOWNI KLIENCI W ZWIĄZKU Z BARDZO DUŻĄ ILOŚCIĄ ZAMÓWIEŃ CZAS REALIZACJI POSZCZEGÓLNYCH ZAMÓWIEŃ MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ ZA CO BARDZO PRZEPRASZAMY.

 

Dostawę zamówień realizujemy poprzez firmę kurierską DHL oraz paczkomaty InPost. Dobę wysyłkową dzielimy na dwa etapy, w związku z czym, jeśli złożyli Państwo zamówienie do godziny 12:00 danego dnia wysyłka zostanie zrealizowana tego samego dnia, zamówienie złożone po godzinie 12:00 jest realizowane dnia następnego. Wszystkie przesyłki odbierane są od Nas do godziny 16:00. Weekend dla realizacji przesyłek rozpoczyna się w piątek od godziny 12:00, co oznacza, że zamówienia złożone w piątek po godzinie 12:00, w sobotę oraz niedzielę są realizowane w poniedziałek. Istnieje możliwość wydłużenia czasu realizacji zamówienia, jeśli nastąpi taka sytuacja, zostaną Państwo natychmiast o niej poinformowani, uzależnione jest to od ogółu ilości zamówień.

 

Dla Państwa wygody oraz w celu zwiększenia konkurencyjności cen udostępniamy Państwu kilka metod płatności. Pierwszą metodą jest przelew bankowy, czyli tak zwana płatność z góry, koszt tej przesyłki to 14,99zł w przypadku paczkomatów InPost, natomiast w przypadku przesyłki DHL koszt to 18,99zł, umożliwiamy również Państwu przelew natychmiastowy , lecz jest to usługa płatna (5zł). Odstępstwem od wcześniej wymienionych kwot jest sytuacja gdy wartość zamówienia przekracza 499 zł, wtedy przesyłka jest darmowa. Druga metoda to przesyłka pobraniowa, tutaj koszt to niezmienne 24,99 zł.

Istnieje również opcja odbioru osobistego w siedzibie Naszej firmy, czyli we Włocławku przy Alei Jana Pawła II 25, obsługa zamówień z odbiorem osobistym w każdym przypadku jest darmowa.

Przelewy bankowe proszę realizować na konto mBank: 45 1140 2004 0000 3102 7648 2484.

 

Termin realizacji przesyłki jest również uzależniony od firmy DHL oraz InPost na co Nasza firma nie ma wpływu (błędny adres lub telefon, nieobecność odbiorcy w miejscu odbioru paczki itp.). Sprawniejszą oraz mniej problematyczną obsługę przesyłek zapewnia DHL, paczka InPost może być dostarczana w dłuższym terminie na który niestety nie mamy wpływu.

 

W PRZYPADKU NIEŚCISŁOŚCI W ZAMÓWIENIU OBSŁUGA SKLEPU KONTAKTUJE SIĘ Z KLIENTEM W CELU WERYFIKACJI ZAMÓWIENIA.

W PRZYPADKU BRAKU MOŻLIWOŚĆ SKONTAKTOWANIA SIĘ Z KLIENTEM REALIZACJA ZAMÓWIENIA ZOSTAJE WYDŁUŻONA.

W PRZYPADKU BRAKU KONTAKTU PO MAKSYMALNIE 5 DNIACH ROBOCZYCH ZAMÓWIENIE ZOSTAJE ZREALIZOWANE W PIERWOTNEJ WERSJI

 

 

PRZESYŁKA ZA 0 ZŁ

Gwarancja satysfakcji

Śledź przesyłkę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl