img +48 884 755 555
Poznaj produkty

Nasza oferta produktowa to pełna gama produktów marki Kontakt Simon, czyli bardzo szeroki wachlarz form oraz kolorów, który zaspokoi poszukiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego bądź lubiącego indywidualizm Klienta. Wśród produktów marki Kontakt Simon znajdą Państwo osprzęt elektroinstalacyjny przeznaczony zarówno dla budownictwa indywidualnego jaki i przemysłowego, są to między innymi gniazda i gniazdka ("kontakty") elektryczne, wyłączniki światła, gniazda komputerowe, internetowe, telewizyjne, gniazda HDMI i głośnikowe oraz produkty elektroniczne takie jak radia, czujniki, sygnalizatory itp. Produkty, w zależności od serii do której przynależą, występują w wersjach natynkowych i podtynkowych.

Możliwość przeplatania kolorów, w praktycznie każdej serii produktów pozwala na prawie nieskończoną ilość kombinacji kolorystycznych. Oprócz wielu kolorów oraz form otrzymują Państwo możliwość wyboru materiału z jakiego ma być wykonany produkt, wielu producentów ogranicza się do tworzyw sztucznych. Kontakt Simon stara się być niepowtarzalny w jakości jaką prezentują Ich produkty w związku z czym udostępnia Państwu, oprócz tworzyw sztucznych, produkty wykonane w szkle, metalu, drewnie i kamieniu.

 

Serie produktów

Simon 54 Premium

Simon 54 Premium to nowoczesna linia osprzętu elektroinstalacyjnego oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy, wyróżniająca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką. Mają Państwo tu do wyboru sześć podstawowych kolorów klawiszy/pokryw mechanizmów osprzętu, które są wykonane z solidnego tworzywa sztucznego, natomiast ramki do tej serii to dwa kolory pastelowe, cztery metalizowane w wersji z tworzywa sztucznego oraz pięć ramek metalowych. 

Simon 54 Premium to seria modułowa, czyli składająca się z kilku elementów, które po skompletowaniu tworzą cały produkt. Cały produkt tworzy tu (w zależności od wybranego wariantu) pokrywa/klawisz, mechanizm oraz ramka. Seria ta dysponuje również klawiszami antybakteryjnymi. Ramki występują w wersji od pojedynczej aż do pięciokrotnej.

Dla Klientów poszukujących większego indywidualizmu, ale chcących zachować bogatą ofertę mechanizmów osprzętu, została opracowana kolejna seria, która jest jednocześnie uzupełnieniem serii 54 Premium, mowa o serii 54 Nature, która "korzysta" w pełni z mechanizmów wcześniej omówionej serii, wykluczając ze względu na kształt ramki, jedynie podwójne gniazda prądowe.

Simon 54 Premium

Simon 54 Nature

To unikalna, inspirowana naturą seria drewnianych, szklanych i metalowych ramek do modułów Simon 54. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza. Simon 54 Nature to rozwinięcie serii 54 Premium o kolejne ramki, które współpracują z mechanizmami serii 54 Premium oraz podwójne gniazda prądowe, które ze względu na kształt ramki posiadają inną pokrywę pozwalającą na idealne spasowanie produktu. Seria Nature charakteryzuje się użyciem materiałów naturalnych, czyli szkła (siedem kolorów), metalu (pięć kolorów), drewna (trzy kolory) oraz betonu (sześć kolorów). Seria jest oczywiście modułowa a jej ramki występują nawet w wersji pięciokrotnej.

Simon 54 Nature

Simon 54 Nature

Simon 54 Touch to nowoczesne łączniki dotykowe. Gładka forma szklanych ramek skrywa elektroniczne sterowniki, które zastępują standardowe klawisze. Seria daje również możliwość tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z tradycyjnym osprzętem np. z gniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB. Projektując produkty Simon 54 Touch wykorzystane zostało znane z serii Simon 54 Nature szkło, co pozwala zachować spójność kolekcji ramek dekoracyjnych.

Dostępna kolorystyka to, kolorystyka serii Simon 54 Nature Biała Perła (białe szkło), Srebrna mgła (srebrne szkło), Księżycowa lawa (czarne szkło w połączeniu ze srebrnym pierścieniem dekoracyjnym), Zastygła lawa (czarne szkło w połączeniu z antracytowym pierścieniem dekoracyjnym).

Simon 54 Touch

Simon Basic Standard

Funkcjonalność i klasyczny wygląd to charakterystyczne cechy serii Simon Basic Standard, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Paleta kolorystyczna umożliwia subtelne wkomponowanie włączników i gniazd w projekt mieszkania, lokalu, salonu czy biura. Seria jest modułowa (oraz częściowo kompletna - patrz opis produktu) i występuje w siedmiu kolorach pod względem mechanizmów oraz czterech pod względem kolorów ramek.

Simon Basic Standard

 

Simon Basic Neos

Nowe ramki Simon Basic Neos pasują do znanych od wielu lat na rynku modułów Simon Basic, mają nowoczesny kształt i występują aż w 15 kolorach.

Simon Basic Neos

 

Simon 82

To esencja elegancji i estetyki. Paleta barw skomponowana z największą starannością daje ograniczone tylko wyobraźnią możliwości zestawień kolorystycznych 39 kolorów ramek z pięcioma kolorami klawiszy. Troska o detale i jakość podzespołów sprawiają, iż zaproponowane rozwiązania spełniają oczekiwania osób o najbardziej wysublimowanym guście. Seria modułowa wykonana z bardzo wysokiej jakości tworzyw sztucznych bądź metalu.

Simon 82

 

Z dniem 5 października ramki Simon 82 zostają wycofane ze sprzedaży, będą dostępne do wyczerpania zapasów, zamówienie możliwe tylko i wyłącznie po uprzedniej konsultacji telefonicznej bądź poprzez kontakt e-mail.

Simon 82 Nature

To unikalna seria ramek do mechanizmów Simon 82 inspirowana naturą wykonanych z drewna (cztery kolory), stopów metali (siedem kolorów), szkła(osiem kolorów) oraz kamienia. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.

Simon 82 Nature

Simon Classic

Klasyczne linie tej serii zachwycają już od lat. Wszechstronność zastosowań i bogata kolorystyka pozwalają harmonijnie wkomponować się w otaczającą przestrzeń. Seria modułowa (oraz częściowo kompletna - patrz opis produktu).

Simon Classic

Simon 10

Simon 10 to ekonomiczna seria modułowa dla inwestycji, na których zróżnicowana kolorystyka nie jest wymagana. Dwa podstawowe kolory: biały i kremowy oraz pełen przekrój asortymentu włączników i gniazd pozwolą na kompleksowe wyposażenie każdego mieszkania lub biura. Elementem wyróżniającym tę serię jest nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych.

 

Simon 10

Simon Akord

Nieco dłuższa linia podstawy i grzbietu względem boków oraz wyraźnie zaokrąglone rogi ramek odróżnia ją te serię od innych. Seria ta jest serią monoblokową nie modułową. Oszczędna, ale wysmakowana kolorystyka w połączeniu z charakterystycznym obłym kształtem przypadnie do gustu klientom oczekującym od funkcjonalnych detali, oryginalności i minimalizmu. Seria kompletna, niedostępna w systemie ramkowym.

Simon Akord

Simon Protector

Jest to idealna seria natynkowa IP44 do wykorzystania w trudnych warunkach, takich jak hale produkcyjne , magazyny czy różnego rodzaju przestrzenie w budownictwie, gdzie nade wszystko liczy się odporność na wilgoć i wytrzymałość produktu. Seria natynkowa kompletna.

Simon Protector

Seria Simon Protector została wycofana z produkcji.

Simon Aquarius

Seria natynkowa, o poziomie szczelności IP54 oferuje bryzgoszczelne włączniki i gniazda. Z założenia przeznaczona jest do przestrzeni roboczo-użytkowej. Wilgoć nie stanowi dla niej przeszkody, stąd często stosowana jest w niesprzyjających warunkach (łazienki, garaże, altanki itp.), gdzie sprawdza się doskonale. Seria natynkowa kompletna.

Simon Aquarius

 

Źródło: www.kontakt-simon.com.pl

PRZESYŁKA ZA 0 ZŁ

Gwarancja satysfakcji

Śledź przesyłkę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl