OMRON PRZEKAZNIK MONITOROWANIA POZIOMU K8DT-LS1TA
Opis
Przekaźnik monitorujący o szerokości 17,5 mm, przewodząca kontrola poziomu cieczy, 10 tys. do 100 tys. omów, 1 x tranzystor, 100–240 VAC
| Aplikacja | Zwykła woda oczyszczona, Woda ściekowa |
| Funkcje | Przewodząca kontrola poziomu |
| Długość kabla | 100 m |
| Typ instalacji | Szyna DIN |
| Terminal | Wtykowy |
| Rozmiar | 17,5 mm |
| Napięcie zasilania AC | 100-240 V |
| Typ wyjścia | NPN |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba wejść dla elektrod | 3 |
Powrót do listy produktów


