Simon 10 CKW5/11 Klawisze do łączników świecznikow
Dane techniczne
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz podwójny do łączników i przycisków |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Model | Klawisz wahadłowy podwójny |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847586 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.5cm |
| Waga jedn. | 0.0119kg |
| EAN13 opak. | 5902787847586 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis
Seria: Simon 10
Symbol: CKW5/11
Symbol uproszczony: CKW511
EAN: 5902787847586
Klasa ETIM: EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: klawisz podwójny do łączników i przycisków
Kolor: biały
Wykończenie powierzchni: błyszczące
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: montaż zaciskowy
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: -
Układ połączeń: -
Zastosowanie: łącznik/przycisk
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


