Simon 54 DWC10P.01/41 Łącznik z opóźnieniem wyłacz
Dane techniczne
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Łącznik z opóźnieniem wyłączenia z przekaźnikiem |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | moduł |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | kremowy |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Uwagi | czas regulowany skokowo co 1 min., Wymagana instalacja 3-przewodowa |
| Do źrodeł światła | LED - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - TAK, świetlówka liniowa - TAK, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidal |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 46.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787826468 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| Waga jedn. | 0.1194kg |
| EAN13 opak. | 5902787826468 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Głębokość wbudowania | 28mm |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
Opis
Simon 54 Premium – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego utrzymana w nowoczesnej linii oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy, wyróżniająca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystką. Paleta kolorów ramek i klawiszy została dobrana tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 54 Nature
Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, szkła, metalu oraz betonu. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon 54, która oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 54
Symbol: DWC10P.01/41
Symbol uproszczony: DWC10P0141
EAN: 5902787826468
Klasa ETIM: EC001594 Wyłącznik czasowy elektroniczny do osprzętu elektroinstalacyjnego
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: łącznik z opóźnieniem wyłączenia z przekaźnikiem
Kolor: kremowy
Wykończenie powierzchni: błyszczące
Nadruk/piktogram: -
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 230V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


