Simon 54 Nature DRN5/80 Ramka 5-krotna Nature-Meta
Dane techniczne
| Seria | Simon 54 Nature |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 5- krotna metalowa |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Kolor | satynowy mrok |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki, Nie pasuje do łącznika hotelowego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, metal, aluminium, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie, naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Liczba modulów | 5 |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 96mm |
| Szerokość produktu | 376mm |
| Głębokość produktu | 10mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787849627 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 4cm |
| Szer. opak. jedn. | 12.3cm |
| Dł. opak. jedn. | 42cm |
| EAN13 opak. | 5902787849627 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 13cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 20cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 49cm |
Opis
Seria jest uzupełnieniem serii Simon 54, która oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Ramka 5- krotna metalowa.
Ramka serii Simon 54 Nature, metal satyna, pierścień dekoracyjny antracyt.
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą. Możliwość rozbudowania do IP44 dzięki dodatkowej uszczelce. IP44 - Ochrona przed obiektami większymi niż 1mm oraz ochrona przed wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków.
Kod: DRN580
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


