Simon 82 27469-01-58 Gniazdo DATA (montaż tylko na
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze DATA z kluczem uprawniającym |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor | czerwony |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Uwagi | Montaż do puszki na wkręty |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Wysokość produktu | 75mm |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787819804 |
| Klapka uchylna | nie |
| mocowanie | pazurki / wkręty |
| Gł. prod. | 40mm |
| Szer.prod. | 75mm |
| Typ pr. | moduł |
| Gł. wbudowania | 28mm |
| Spos.mont. | montaż podtynkowy |
| Rodzaj podłączenia | zaciski śrubowe |
| U<sub>znam</sub> | 250V |
| Zabezp. powierzchni | naturalne |
| częstotliowść | 50-60Hz |
| liczb.modułów | 1 |
| Piktogram | brak |
| Liczb..jednostek | 1 |
| Pokr.gniazda | plakietka centralna |
| Zas.specjalne | drugie zasilanie awaryjne (czerwony) |
Opis
Simon 82 Detail – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego o charakterystycznym unikalnym kształcie podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. Kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 82 Nature – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, stopów metali i szkła. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 82
Symbol: 27469-01-58
Symbol uproszczony: 274690158
EAN: 5902787819804
Klasa ETIM: EC000125 Gniazdo
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: gniazdo wtyczkowe pojedyncze DATA z kluczem uprawniającym
Kolor: czerwony
Wykończenie powierzchni: błyszczące
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: -
Pokrywa: plakietka centralna
Klapka uchylna: nie
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 250V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


