Simon 82 75466-69 Gniazdo RTV-SAT, końcowe (mechan
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe RTV-SAT końcowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | gniazdo końcowe |
| Rodzaj materiału | metal |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Wysokość produktu | 75mm |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053060384 |
| mocowanie | pazurki / wkręty |
| Gł. prod. | 32mm |
| Szer.prod. | 75mm |
| Typ pr. | mechanizm |
| Gł. wbudowania | 26mm |
| Spos.mont. | montaż podtynkowy |
| Rodzaj podłączenia | zaciski śrubowe |
| Zabezp. powierzchni | naturalne |
| częstotliowść | 5-2400MHz |
| Piktogram | nie dotyczy |
| tłum. | 2dB |
| Licz.wyjść | 2 |
| Tłum.2150 MHz przyłacz. | 3.5dB |
Opis
Simon 82 Detail – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego o charakterystycznym unikalnym kształcie podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. Kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 82 Nature – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, stopów metali i szkła. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 82
Symbol: 75466-69
Symbol uproszczony: 7546669
EAN: 8421053060384
Klasa ETIM: EC000439 Gniazdo antenowe
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: gniazdo antenowe RTV-SAT końcowe
Kolor: -
Wykończenie powierzchni: nie dotyczy
Nadruk/piktogram: nie dotyczy
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


