Simon 82 75558-39 Łącznik hotelowy pojedynczy z po
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik hotelowy z podświetleniem |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | mechanizm |
| Podświetlenie | wbudowane, orientujące, lampka tląca, kolor: czerwony |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, do zagniatania (zacisk kleszczowy) |
| Nadruk/Piktogram | nie dotyczy |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | karta hotelowa |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 0 |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy (bistabilny) |
| Sposób mocowania | wkręt |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 45mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053058381 |
| Typ opak. jedn. | pudełko niezamykane |
| Wys. opak. jedn. | 8.2cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.1cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.4cm |
| Waga jedn. | 0.09kg |
| EAN13 opak. | 8421053058381 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Głębokość wbudowania | 32mm |
| Styki - działanie | 1 styk zwierny (NO) |
Opis
Simon 82 Detail – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego o charakterystycznym unikalnym kształcie podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. Kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 82 Nature – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, stopów metali i szkła. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 82
Symbol: 75558-39
Symbol uproszczony: 7555839
EAN: 8421053058381
Klasa ETIM: EC001590 Łącznik instalacyjny
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: łącznik hotelowy z podświetleniem
Kolor: -
Wykończenie powierzchni: nie dotyczy
Nadruk/piktogram: nie dotyczy
Podświetlenie: wbudowane, orientujące, lampka tląca, kolor: czerwony
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: wkręt
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: Łącznik 1-biegunowy (bistabilny)
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 230V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


