Simon 82 82010-38 Klawisz pojedynczy; grafit
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz pojedynczy do łączników i przycisków |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor | grafit |
| Model | Klawisz wahadłowy pojedynczy |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053049624 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 11.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 6.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.7cm |
| Waga jedn. | 0.028kg |
| EAN13 opak. | 8421053049624 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
| Dedykowany do: | mechanizmów: 7700101-039; 7700201-039; 7700211-039; 7700251-039; 7700150-039; 750101-39; 75201-39; 75211-39; 75251-39; 75150-39; 75152-39; |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis
Simon 82 Detail – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego o charakterystycznym unikalnym kształcie podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. Kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 82 Nature – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, stopów metali i szkła. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 82
Symbol: 82010-38
Symbol uproszczony: 8201038
EAN: 8421053049624
Klasa ETIM: EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego
Typ elementu: pokrywa/klawisz
Nazwa/rodzaj produktu: klawisz pojedynczy do łączników i przycisków
Kolor: grafit
Wykończenie powierzchni: matowe
Nadruk/piktogram: bez nadruku
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: montaż zaciskowy
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: -
Układ połączeń: -
Zastosowanie: łącznik/przycisk, ściemniacz
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


