Simon 82 82088-30 Pierścień do produktów elektroni
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Pierścień wewnętrzy ramki do produktów elektronicznych |
| Kolor | biały |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053050118 |
| Waga jedn. | 0.015kg |
| EAN13 opak. | 8421053050118 |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 8.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
Opis
Simon 82 Detail – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego o charakterystycznym unikalnym kształcie podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. Kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 82 Nature – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, stopów metali i szkła. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 82
Symbol: 82088-30
Symbol uproszczony: 8208830
EAN: 8421053050118
Klasa ETIM: EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: Pierścień wewnętrzy ramki do produktów elektronicznych
Kolor: biały
Wykończenie powierzchni: błyszczące
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: zatrzask
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: -
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


