Simon Akord PL-999/29 Pokrywa do gniazd teleinform
Dane techniczne
| Seria | Simon Akord |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa gniazd teleinformatycznych na Keystone płaska podwójna |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | pokrywa |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | satynowy, metalizowany |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Liczba modulów | 1 |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 11mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787548353 |
| Typ opak. jedn. | woreczek zgrzewany |
| Wys. opak. jedn. | 14cm |
| Szer. opak. jedn. | 12cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.5cm |
| Waga jedn. | 0.018kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 0mm |
| Liczba jednostek | 2 |
| Klapka uchylna | nie |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
Opis
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda teleinformatyczne, pokrywy do wkładów RJ45 i RJ12.
Seria podtynkowa, monoblokowa – nieramkowa.
Seria: Simon Akord
Symbol: PL-999/29
Symbol uproszczony: PL99929
EAN: 5902787548353
Klasa ETIM: EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: pokrywa gniazd teleinformatycznych na Keystone płaska podwójna
Kolor: satynowy, metalizowany
Wykończenie powierzchni: matowe
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: nie
Sposób mocowania: wkręty (np. do puszki)
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: standard Keystone
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


