Simon Aquarius AQGSZ1-2/11 Gniazdo wtyczkowe z uzi
Dane techniczne
| Seria | Simon Aquarius |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe podwójne z uziemieniem typu Schuko - w wersji IP54 - klapka w kolorze białym |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż natynkowy |
| Kolor | biały |
| Kolor klapki | w kolorze pokrywy |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Model | z uziemieniem, Schuko |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, ABS, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Liczba modulów | 1 |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 70mm |
| Szerokość produktu | 121mm |
| Głębokość produktu | 46mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787581336 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 20.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.1cm |
| Waga jedn. | 0.1689kg |
| EAN13 opak. | 5902787581336 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 0mm |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 2 |
| Klapka uchylna | tak |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
| Pokrywa gniazda | kompletna obudowa |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
Opis
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda bryzgoszczelne, akcesoria.
Seria natynkowa, monoblokowa.
Seria: Simon Aquarius
Symbol: AQGSZ1-2/11
Symbol uproszczony: AQGSZ1211
EAN: 5902787581336
Klasa ETIM: EC000125 Gniazdo
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: gniazdo wtyczkowe podwójne z uziemieniem typu Schuko - w wersji IP54 - klapka w kolorze białym
Kolor: biały
Wykończenie powierzchni: błyszczące
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: -
Pokrywa: kompletna obudowa
Klapka uchylna: tak
Sposób mocowania: wkręty (np. do puszki)
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż natynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 250V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


