Simon Basic BMGZ1B.01/12A Gniazdo wtyczkowe z uzie
Dane techniczne
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze w wersji IP44 - klapka w kolorze transparentnym |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Typ produktu | moduł |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | beżowy |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Uwagi | Bryzgoszczelność IP44 przy zastosowaniu ramek: 1. bryzgoszczelnych z uszczelkami: BMR1B/.., BMR2B/.., BMR3B/.. lub 2. BMR1/.., BMR2/.., BMR3/.., BMR4/.., BMR5/.., + dodatkowo uszczelka ramki - odpowiednio: NU1, NU2, NU3, NU4, NU5. |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Liczba modulów | 1 |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 50mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787571597 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.083kg |
| EAN13 opak. | 5902787571597 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 28mm |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Klapka uchylna | tak |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
Opis
Simon Basic Standard – Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego cechująca się funkcjonalnością i klasycznym wyglądem, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Paleta kolorystyczna umożliwia subtelne wkomponowanie łączników i gniazd w projekt mieszkania, lokalu, salonu czy biura.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon Basic Neos – Seria ramek do wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego pasująca do znanej od wielu lat na rynku modułów Simon Basic, mają nowoczesny kształt i występują aż w 15 kolorach.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon Basic, która oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon Basic
Symbol: BMGZ1B.01/12A
Symbol uproszczony: BMGZ1B0112A
EAN: 5902787571597
Klasa ETIM: EC000125 Gniazdo
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: gniazdo wtyczkowe pojedyncze w wersji IP44 - klapka w kolorze transparentnym
Kolor: beżowy
Wykończenie powierzchni: błyszczące
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: -
Pokrywa: plakietka centralna
Klapka uchylna: tak
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 250V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


