pozostałe 00965591PEHA Wtyczka gniazda ekwipotencj
Dane techniczne
| Seria | Akcesoria do wielu serii |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787802097 |
| Typ opak. jedn. | woreczek zgrzewany |
| Wys. opak. jedn. | 10cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.9cm |
| Waga jedn. | 0.03023kg |
| EAN13 opak. | 5902787802097 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 7.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 7.5cm |
Opis
Kod: 00965591PEHA
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


