pozostałe BWB/21 Zaślepka otworu wtyku RJ45/RJ12 d
Dane techniczne
| Seria | Akcesoria do wielu serii |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zaślepka otworu wtyku RJ45/RJ12 pokrywy gniazda teleinformatycznego |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | akcesoria |
| Sposób montażu [ETIM] | inne |
| Kolor | inox, metalizowany |
| Uwagi | do przesłonienia niewykorzystanego gniazda w pokrywach telekomunikacyjnych |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Sposób mocowania | zatrzask Keystone |
| Wysokość produktu | 21mm |
| Szerokość produktu | 17mm |
| Głębokość produktu | 20mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787821357 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z naklejką |
| Wys. opak. jedn. | 29cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.0024kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 20mm |
Opis
Zaślepka otworu wtyku rj45/rj12 pokrywy gniazda teleinformatycznego.
Inox, metalizowany, mat.
Akcesoria
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Kod: BWB21
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


