wkłady komp. i tel. RJ11 Wkład gniazda telefoniczn
Dane techniczne
| Seria | Akcesoria do wielu serii |
| Nazwa produktu/Rodzaj | wkład gniazda telefonicznego RJ11 |
| Typ produktu | akcesoria |
| Sposób montażu [ETIM] | do wbudowania |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zacisk przebijający izolację |
| Model | Inne |
| Uwagi | W pokrywie BMPT/.. łapki ustawić pionowo (seria Basic) |
| Sposób mocowania | zatrzask Keystone |
| Wysokość produktu | 21mm |
| Szerokość produktu | 23mm |
| Głębokość produktu | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787588434 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z naklejką |
| Wys. opak. jedn. | 8.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.5cm |
| Waga jedn. | 0.0084kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Producent wtyku RJ | Kinsun |
Opis
Wkład gniazda telefonicznego RJ11.
Czarny
Akcesoria
Kod: RJ11
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


