Simon 54 DAP23.01/48 30.06 koniec produkcji – późn
Dane techniczne
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe R-TV przelotowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | moduł |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | antracyt, metalizowany |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, zaciski śrubowe |
| Model | gniazdo przelotowe |
| Nadruk/Piktogram | R-TV |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 39mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787829032 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.09618kg |
| EAN13 opak. | 5902787829032 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| STATUS PRODUKTU | KONIEC PRODUKCJI - DOSTEPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH |
| Zakres częstotliwości | 5-862MHz |
| Pokrywa gniazda | tak |
| Liczba wyjść | 2 |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 860 MHz | 23dB |
| Tłumienie przepustowe dla 860 MHz | 0.5dB |
Opis
Simon 54 Premium – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego utrzymana w nowoczesnej linii oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy, wyróżniająca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystką. Paleta kolorów ramek i klawiszy została dobrana tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 54 Nature
Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, szkła, metalu oraz betonu. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon 54, która oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Gniazdo antenowe R-TV przelotowe - Gniazdo antenowe przelotowe, radio – telewizyjne, przelotowe, stosowane jako gniazdo jedno z wielu w połączeniu szeregowym.
Antracyt, metalizowany, tworzywo sztuczne.
Moduł – dla uzyskania pełnego produktu potrzebna jest jeszcze ramka.
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Kod: DAP230148
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


