Simon 54 SGZ1M Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem (me
Dane techniczne
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem |
| Typ produktu | mechanizm |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Model | gniazdo |
| Rodzaj materiału | metal |
| Liczba modulów | 1 |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847029 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Dedykowany do: | DGZ1ZP/AB11 pokrywa gniazda pojedynczego z uziemieniem - Antybakteryjny Biały, DGZ1ZP/.. pokrywa gniazda pojedynczego z uziemieniem - 9 kolorów |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
Opis
Simon 54 Premium – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego utrzymana w nowoczesnej linii oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy, wyróżniająca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystką. Paleta kolorów ramek i klawiszy została dobrana tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 54 Nature
Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, szkła, metalu oraz betonu. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon 54, która oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 54
Symbol: SGZ1M
Symbol uproszczony: SGZ1M
EAN: 5902787847029
Klasa ETIM: EC000125 Gniazdo
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem
Kolor: -
Wykończenie powierzchni: -
Nadruk/piktogram: -
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: -
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 250V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


