Simon 54 SZW1KM Łącznik roletowy trójpozycyjny 1-0
Dane techniczne
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik żaluzjowy pojedynczy trójpozycyjny (1-0-2) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | mechanizm |
| Podświetlenie | nie |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Prąd znamionowy | 250A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Model | Inne |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Łącznik 2-biegunowy (bistabilny) |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 32mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847234 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 3.7cm |
| Waga jedn. | 0.0782kg |
| EAN13 opak. | 5902787847234 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Dedykowany do: | DKZW1K/.. klawisz żaluzjowy - 6 kolorów, DKZW1K/AB11 klawisz żaluzjowy - Antybakteryjny biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Opis
Simon 54 Premium – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego utrzymana w nowoczesnej linii oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy, wyróżniająca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystką. Paleta kolorów ramek i klawiszy została dobrana tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 54 Nature
Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, szkła, metalu oraz betonu. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon 54, która oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, oświetlenie schodowe i korytarzowe, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 54
Symbol: SZW1KM
Symbol uproszczony: SZW1KM
EAN: 5902787847234
Klasa ETIM: EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: łącznik żaluzjowy pojedynczy trójpozycyjny (1-0-2)
Kolor: nie dotyczy
Wykończenie powierzchni: nie dotyczy
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: nie
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: Łącznik 2-biegunowy (bistabilny)
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 250V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


