Simon 82 Detail 8200630-221 Ramka 3-krotna, Detail
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 Detail |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 3- krotna |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Kolor | biały, indygo |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | dekor |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Liczba modulów | 3 |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 94mm |
| Szerokość produktu | 236mm |
| Głębokość produktu | 13mm |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053126714 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 1.7cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 24cm |
| Waga jedn. | 0.128kg |
| EAN13 opak. | 8421053126714 |
Opis
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Ramka 3- krotna.
Biały, indygo
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą. Możliwość rozbudowania do IP44 dzięki dodatkowej uszczelce. IP44 - Ochrona przed obiektami większymi niż 1mm oraz ochrona przed wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków.
Kod: 8200630221
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


