Simon Akord AW6BL/11 Łącznik schodowy bryzgoszczel
Dane techniczne
| Seria | Simon Akord |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy podświetleniem bryzgoszczelny IP44 |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Podświetlenie | wbudowane, orientujące, lampka tląca, kolor: pomarańczowy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Nadruk/Piktogram | symbol „schody”, IP44 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 82.5mm |
| Szerokość produktu | 92mm |
| Głębokość produktu | 37.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787802530 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.3cm |
| Waga jedn. | 0.0627kg |
| EAN13 opak. | 5902787802530 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 24.5mm |
Opis
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda teleinformatyczne, pokrywy do wkładów RJ45 i RJ12.
Seria podtynkowa, monoblokowa – nieramkowa.
Seria: Simon Akord
Symbol: AW6BL/11
Symbol uproszczony: AW6BL11
EAN: 5902787802530
Klasa ETIM: EC001590 Łącznik instalacyjny
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: łącznik schodowy z podświetleniem bryzgoszczelny
Kolor: biały
Wykończenie powierzchni: błyszczące
Nadruk/piktogram: symbol „schody”, IP44
Podświetlenie: wbudowane, orientujące, lampka tląca, kolor: pomarańczowy
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: Łącznik schodowy (bistabilny)
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 250V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: 10AX
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


