Simon Basic BMGPS2P.02/47 Pokrywa gniazd teleinfor
Dane techniczne
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Pokrywa gniazd teleinformatycznych na PANDUIT, skośna podwójna z polem opisowym |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | moduł |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | czekoladowy mat, metalizowany |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Liczba modulów | 1 |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 65.5mm |
| Szerokość produktu | 65.5mm |
| Głębokość produktu | 29mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787844202 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 3.4cm |
| Waga jedn. | 0.0155kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 0mm |
| Liczba jednostek | 2 |
| Klapka uchylna | nie |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
Opis
Simon Basic Standard – Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego cechująca się funkcjonalnością i klasycznym wyglądem, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Paleta kolorystyczna umożliwia subtelne wkomponowanie łączników i gniazd w projekt mieszkania, lokalu, salonu czy biura.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon Basic Neos – Seria ramek do wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego pasująca do znanej od wielu lat na rynku modułów Simon Basic, mają nowoczesny kształt i występują aż w 15 kolorach.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon Basic, która oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon Basic
Symbol: BMGPS2P.02/47
Symbol uproszczony: BMGPS2P0247
EAN: 5902787844202
Klasa ETIM: EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: Pokrywa gniazd teleinformatycznych na PANDUIT, skośna podwójna z polem opisowym
Kolor: czekoladowy mat, metalizowany
Wykończenie powierzchni: matowe
Nadruk/piktogram: brak
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: nie
Sposób mocowania: wkręty (np. do puszki)
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: standard Panduit
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


