Simon Basic BMKWK1/47 Klawisz pojedynczy z piktogr
Dane techniczne
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz pojedynczy do łączników i przycisków |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor | czekoladowy mat, metalizowany |
| Model | Klawisz wahadłowy pojedynczy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „klucz/drzwi” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787837891 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 3cm |
| Waga jedn. | 0.01854kg |
| EAN13 opak. | 5902787837891 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis
Simon Basic Standard – Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego cechująca się funkcjonalnością i klasycznym wyglądem, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Paleta kolorystyczna umożliwia subtelne wkomponowanie łączników i gniazd w projekt mieszkania, lokalu, salonu czy biura.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon Basic Neos – Seria ramek do wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego pasująca do znanej od wielu lat na rynku modułów Simon Basic, mają nowoczesny kształt i występują aż w 15 kolorach.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon Basic, która oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon Basic
Symbol: BMKWK1/47
Symbol uproszczony: BMKWK147
EAN: 5902787837891
Klasa ETIM: EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: klawisz pojedynczy do łączników i przycisków
Kolor: czekoladowy mat, metalizowany
Wykończenie powierzchni: matowe
Nadruk/piktogram: symbol „klucz/drzwi”
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: montaż zaciskowy
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: -
Układ połączeń: -
Zastosowanie: łącznik/przycisk
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


