Simon Basic BMS9L.01/47 Ściemniacz naciskowo-obrot
Dane techniczne
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ściemniacz do LED ściemnialnych, naciskowo-obrotowy, jednobiegunowy |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | moduł |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | czekoladowy mat, metalizowany |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Do źrodeł światła | LED ściemnialny (DIM) 230V - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - NIE, żarówki halogenowe 12V- transform |
| Ściemniacz szeregowy | tak |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie pojemnościowe, Obciążenie rezystancyjne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | pokrętło |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 46mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787853211 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.8cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| Waga jedn. | 0.117kg |
| EAN13 opak. | 5902787853211 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Głębokość wbudowania | 28mm |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
| Pamieć poziomu jasności | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z wyłacznikiem czasowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Moc obciążenia | 2-250W |
| W układzie schodowym | Tak |
Opis
Simon Basic Standard – Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego cechująca się funkcjonalnością i klasycznym wyglądem, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Paleta kolorystyczna umożliwia subtelne wkomponowanie łączników i gniazd w projekt mieszkania, lokalu, salonu czy biura.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon Basic Neos – Seria ramek do wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego pasująca do znanej od wielu lat na rynku modułów Simon Basic, mają nowoczesny kształt i występują aż w 15 kolorach.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon Basic, która oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Ściemniacz do LED ściemnialnych, naciskowo-obrotowy, jednobiegunowy (pojedynczy, jednoobwodowy) - ściemniacz obrotowy dwubiegunowy. Pozwala na włączenie, wyłączenie oraz regulację natężenia światła poprzez obrót pokrętła. Ściemniacz naciskowy i zdalnie sterowany. Pozwala na włączenie, wyłączenie oraz regulację natężenia światła poprzez obrót pokrętła. DO ZASTOSOWANIA TYLKO I WYŁĄCZNIE ZE ZWYKŁYMI ŻARÓWKAMI, ŻARÓWKAMI HALOGENOWYMI ORAZ ŻARÓWKAMI LED DIM – LED ŚCIEMNIALNY.
Czekoladowy mat, metalizowany
Moduł – dla uzyskania pełnego produktu potrzebna jest jeszcze ramka.
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Kod: BMS9L0147
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


