Simon Basic BMS9V.01/29 Regulator 1–10 V (moduł).
Dane techniczne
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Regulator 1–10 V |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | moduł |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | satynowy, metalizowany |
| Prąd znamionowy | 6A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Do źrodeł światła | LED - NIE, LED przez dodatkowy ściemniacz 1-10V - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, świetlówka liniowa przez dodatkowy ściemnialny statecznik 1-10V - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny |
| Ściemniacz szeregowy | nie |
| Rodzaj obciążenia | Inne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | pokrętło/przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 46mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787555900 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 8.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.7cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.108kg |
| EAN13 opak. | 5902787555900 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 28mm |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
| Pamieć poziomu jasności | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z wyłacznikiem czasowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | 1-10 V |
Opis
Simon Basic Standard – Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego cechująca się funkcjonalnością i klasycznym wyglądem, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Paleta kolorystyczna umożliwia subtelne wkomponowanie łączników i gniazd w projekt mieszkania, lokalu, salonu czy biura.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon Basic Neos – Seria ramek do wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego pasująca do znanej od wielu lat na rynku modułów Simon Basic, mają nowoczesny kształt i występują aż w 15 kolorach.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon Basic, która oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon Basic
Symbol: BMS9V.01/29
Symbol uproszczony: BMS9V0129
EAN: 5902787555900
Klasa ETIM: EC000534 Sterownik systemu regulacji oświetlenia
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: Regulator 1–10 V
Kolor: satynowy, metalizowany
Wykończenie powierzchni: matowe
Nadruk/piktogram: -
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: 230V
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


