Simon Basic BMWZK.01/12 Łącznik roletowy z kluczem
Dane techniczne
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Łącznik na kluczyk żaluzjowy 3 pozycyjny "I-0-II" |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | moduł |
| Podświetlenie | nie |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Kolor | beżowy |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | do lutowania |
| Uwagi | Możliwość wyjęcia klucza w każdej pozycji, W komplecie z produktem 2 szt. kluczyków. |
| Nadruk/Piktogram | inne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klucz |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 0 |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy (bistabilny) |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 47mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787554606 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 11.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.0961kg |
| EAN13 opak. | 5902787554606 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 29cm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
Opis
Simon Basic Standard – Seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego cechująca się funkcjonalnością i klasycznym wyglądem, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Paleta kolorystyczna umożliwia subtelne wkomponowanie łączników i gniazd w projekt mieszkania, lokalu, salonu czy biura.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon Basic Neos – Seria ramek do wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego pasująca do znanej od wielu lat na rynku modułów Simon Basic, mają nowoczesny kształt i występują aż w 15 kolorach.
Seria jest uzupełnieniem serii Simon Basic, która oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Łącznik na kluczyk żaluzjowy 3 pozycyjny "I-0-II" - wyłącznik na kluczyk żaluzjowy 3 pozycyjny "I-0-II" - sterowanie np. żaluzjami zewnętrznymi lub markizą zabezpieczone kluczykiem przed dostępem osób niepowołanych. Klucz powraca do pozycji „0”.
Beżowy, błyszczący, tworzywo sztuczne.
Moduł – dla uzyskania pełnego produktu potrzebna jest jeszcze ramka.
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Produkt bez podświetlenia.
Kod: BMWZK0112
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


