Simon Basic Neos BMRC1/035 Ramka 1-krotna NEOS; la
Dane techniczne
| Seria | Simon Basic Neos |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Kolor | lawendowy, metalizowany |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Liczba modulów | 1 |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 10mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787837150 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.5cm |
| Waga jedn. | 0.015kg |
| EAN13 opak. | 5902787837150 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis
Seria jest uzupełnieniem serii Simon Basic, która oferuje: wyłączniki i przyciski, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Ramka 1- krotna.
Lawendowy, metalizowany
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą. Możliwość rozbudowania do IP44 dzięki dodatkowej uszczelce. IP44 - Ochrona przed obiektami większymi niż 1mm oraz ochrona przed wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków.
Kod: BMRC1035
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


