pozostałe WKSL Eliminator rozbłysków żarówek energ
Dane techniczne
| Nazwa produktu/Rodzaj | Eliminator rozbłysków żarówek energooszczędnych i LED |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787557409 |
| Typ opak. jedn. | woreczek zgrzewany |
| Wys. opak. jedn. | 9.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.7cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.2cm |
| Waga jedn. | 0.008kg |
| EAN13 opak. | 5902787557409 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis
Kod: WKSL
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


