wkłady komp. i tel. CJ645FM Wkład gniazda komputer
Dane techniczne
| Seria | Akcesoria do wielu serii |
| Nazwa produktu/Rodzaj | wkład gniazda komputerowego RJ45 kat.6, ekranowany (FTP) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor | stal nierdzewna |
| Model | Inne |
| Uwagi | Stosować z pokrywą pojedynczą skośną DKP1S.01/.. (seria Simon54), W pokrywie BMPT/.. łapki ustawić pionowo (seria Basic) |
| Wysokość produktu | 26mm |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053091524 |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Ekranowany RJ | tak |
| mocowanie | zatrzask Keystone |
| Gł. prod. | 46mm |
| Szer.prod. | 19mm |
| Typ pr. | akcesoria |
| Gł. wbudowania | 46mm |
| Spos.mont. | do wbudowania |
| Rodzaj podłączenia | zacisk przebijający izolację |
| Producent RJ | Simon Connect |
Opis
Wkład gniazda komputerowego rj45 kat.6, ekranowany (ftp).
Stal nierdzewna
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Kod: CJ645FM
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


