wkłady komp. i tel. MRJ455e Wkład gniazda komputer
Dane techniczne
| Seria | Akcesoria do wielu serii |
| Nazwa produktu/Rodzaj | wkład gniazda komputerowego RJ45 kat.5e, nieekranowany (UTP) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | akcesoria |
| Sposób montażu [ETIM] | do wbudowania |
| Kolor | biały |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zacisk przebijający izolację |
| Model | Inne |
| Sposób mocowania | zatrzask Keystone |
| Wysokość produktu | 23.5mm |
| Szerokość produktu | 18mm |
| Głębokość produktu | 32.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787577346 |
| Typ opak. jedn. | woreczek zgrzewany |
| Wys. opak. jedn. | 18.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 10.6cm |
| Dł. opak. jedn. | 2cm |
| Waga jedn. | 0.0118kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Głębokość wbudowania | 32.5mm |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Ekranowany RJ | nie |
| Producent wtyku RJ | Molex |
| Zakres AWG | 26-22 |
Opis
Wkład gniazda komputerowego rj45 kat.5e, nieekranowany (utp).
Biały, błyszczący, tworzywo sztuczne.
Akcesoria
IP20 - Ochrona przed obiektami większymi niż 12mm, brak ochrony przed cieczą.
Kod: MRJ455E
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Powrót do listy produktów


