Simon 82 7501092-039 Gniazdo Mini jack + 2 RCA *Do
Dane techniczne
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo Mini jack + 2 RCA |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ produktu | mechanizm |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 40mm |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053121788 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 6cm |
| Szer. opak. jedn. | 7.7cm |
| Dł. opak. jedn. | 7.7cm |
| Waga jedn. | 0.083kg |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
Opis
Simon 82 Detail – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego o charakterystycznym unikalnym kształcie podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. Kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Simon 82 Nature – seria wyłączników i gniazd, osprzętu elektroinstalacyjnego inspirowana naturą, wykonanych z drewna, stopów metali i szkła. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.
Seria oferuje: wyłączniki i przyciski, sterownie roletami (przewodowe oraz bezprzewodowe) wyłączniki hotelowe, wyłączniki specjalne, gniazda wtyczkowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, gniazda telefoniczne i komputerowe, pokrywy teleinformatyczne, wkłady RJ45 i RJ12, produkty elektroniczne, ściemniacze, czujniki, termoregulatory, ramki.
Seria podtynkowa, modułowa.
Seria: Simon 82
Symbol: 7501092-039
Symbol uproszczony: 7501092039
EAN: 8421053121788
Klasa ETIM: EC000125 Gniazdo
Typ elementu: -
Nazwa/rodzaj produktu: gniazdo Mini jack + 2 RCA
Kolor: -
Wykończenie powierzchni: nie dotyczy
Nadruk/piktogram: -
Podświetlenie: -
Pokrywa: -
Klapka uchylna: -
Sposób mocowania: pazurki / wkręty
Sposób montażu: -
Sposób montażu ETIM: montaż podtynkowy
Układ połączeń: -
Zastosowanie: -
Napięcie znamionowe: -
Rodzaj napięcia: -
Prąd znamionowy: -
Kierunek montażu: -
SIMon-LINE.pl - Sklep I Magazyn ON-LINE.
Sklep internetowy oferujący osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon
Internetowa dystrybucja produktów marki Kontakt Simon.
Klub sprzedaży Kontakt-Simon
Klub to grupa wyróżnionych tylko i wyłącznie autoryzowanych punktów sprzedaży, w których klient zawsze znajdzie najlepiej wyeksponowany osprzęt Kontakt-Simon.
Tagi: łącznik, wyłącznik, gniazdo elektryczne, gniazdko, ramka, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny.
Powrót do listy produktów


